Mieszkania 0

Finansowanie

Zakup nieruchomości to duża inwestycja dla większości z nas. Szczególnie kiedy kupujemy swoje pierwsze mieszkanie. Często, żeby sfinalizować zakup wymarzonego lokum potrzebujemy skorzystać z kredytu hipotecznego. W tym celu stworzyliśmy własny, niezależny dział kredytowy.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową usługę, umożliwiającą wybór najlepszej i najtańszej oferty kredytowej na rynku.

Podczas bezpłatnej konsultacji będziesz mógł poznać oferty z różnych banków i wybrać najlepszą. To właśnie współpraca z wieloma bankami daje nam dużą przewagę i elastyczność w doborze najtańszego kredytu dla naszych klientów. Zakup i sfinansowanie mieszkania z nami jest bardzo proste!

Doradca kredytowy

Małgorzata Rys
tel. +48 600 311 659

osiedle wietrznia logo

Odwiedź nasze biuro sprzedaży

ul. Wojska Polskiego 108
25-201 Kielce

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9:00 – 17:00

GVD SPÓŁKA Z O.O.

Spółka deweloperska GVD Sp. z o.o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym przywiązując dużą uwagę do standardu i jakości wykonywanych prac. Ciekawa architektura połączona z funkcjonalnością i świetną lokalizacją to podstawowe kryteria, które kierują Zarządem Spółki przy tworzeniu inwestycji.

ŚLEDŹ POSTĘP INWESTYCJI

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane Domy z Widokiem NOWA Wietrznia