Mieszkania 0

Inwestycja

Poznaj
Osiedle Wietrznia

Osiedle Wietrznia to dziewięć kameralnych, czterokondygnacyjnych budynków, które wyróżniają się w miejskim krajobrazie zarówno unikalnym projektem, jak i jakością wykonania. Zaprojektowaliśmy 83 funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach, by każdy znalazł coś dla siebie.

Najwyższej jakości trzyszybowe okna premium zapewnią ciszę i doskonałą izolację cieplną. Do każdego mieszkania przylega duży, wygodny taras, a mieszkańcy parterów mają ponadto do swojej dyspozycji ogródki.

2-5

Pokoi

39-127m2

Powierzchni

83

Mieszkania

4

Kondygnacje

Bezpieczeństwo
i wygoda

Dla naszych klientów oferujemy również indywidualne garaże w budynku, które dzięki swojej przestronności mogą dodatkowo pełnić funkcję „komórki lokatorskiej”.

Dla bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców, każdy budynek wyposażony jest w kontrolę dostępu oraz najwyższej klasy cichobieżną windę.

Jeszcze przed wejściem do mieszkania, naszych klientów i ich gości zachwyci estetyka i oryginalność wykończenia części wspólnych.

Nowoczesna
architektura

Doskonała
lokalizacja

Bliskość
zieleni

Okna
premium

Duże
tarasy

Inwestycja
w komfort

osiedle wietrznia logo

Odwiedź nasze biuro sprzedaży

ul. Wojska Polskiego 108
25-201 Kielce

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9:00 – 17:00

GVD SPÓŁKA Z O.O.

Spółka deweloperska GVD Sp. z o.o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym przywiązując dużą uwagę do standardu i jakości wykonywanych prac. Ciekawa architektura połączona z funkcjonalnością i świetną lokalizacją to podstawowe kryteria, które kierują Zarządem Spółki przy tworzeniu inwestycji.

ŚLEDŹ POSTĘP INWESTYCJI

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane Domy z Widokiem NOWA Wietrznia