Mieszkania 0

Lokalizacja

Rezerwat przyrody
w centrum miasta

Rezerwat przyrody Wietrznia znajdujący się na terenie dawnego kamieniołomu jest wyjątkowo malowniczym miejscem. Ten teren, o wielkości prawie 18 hektarów jest idealnym miejscem na spacer, piknik, czy odpoczynek nad pięknym Jeziorem Szmaragdowym. Taki relaks i kontakt z naturą na pewno pozwolą naładować baterie i odpocząć po pracy w wielkomiejskim zgiełku. Na terenie Wietrzni znajduje się również Centrum Geoedukacji w Kielcach – placówka muzealno-wystawowa z elementami interaktywnymi, w której wizyty będą atrakcją dla całej rodziny. To piękne miejsce znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji. Ponadto, Osiedle Wietrznia korzysta z bliskości miejskiej infrastruktury i mnogości punktów usługowych, co znacznie ułatwia i skraca czas wykonywania codziennych obowiązków. Nie ma więc wątpliwości, że Osiedle Wietrznia to doskonałe miejsce właśnie dla Ciebie!

Pokaż na mapie

Komunikacja Restauracje Edukacja Rozrywka Sklepy

Rezerwat przyrody
w centrum miasta

  • Rezerwat przyrody Wietrznia
    - BEZPOŚREDNIE SĄSIEDZTWO
  • Przystanek autobusowy - 300 m
  • Przychodnia - 600 m
  • Market spożywczy - 650 m
  • Fitness Klub - 900 m
  • Przedszkole - 1,2 km
  • Szkoła podstawowa - 1,5 km
  • Rynek - 2,5 km
osiedle wietrznia logo

Odwiedź nasze biuro sprzedaży

ul. Wojska Polskiego 108
25-201 Kielce

Godziny otwarcia:
Pon.-Pt.: 9:00 – 17:00

GVD SPÓŁKA Z O.O.

Spółka deweloperska GVD Sp. z o.o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym przywiązując dużą uwagę do standardu i jakości wykonywanych prac. Ciekawa architektura połączona z funkcjonalnością i świetną lokalizacją to podstawowe kryteria, które kierują Zarządem Spółki przy tworzeniu inwestycji.

ŚLEDŹ POSTĘP INWESTYCJI

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów prezentacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zweryfikowane.

Wszystkie mieszkania zostały sprzedane Domy z Widokiem NOWA Wietrznia